środa, 29 marca 2017

linealsystem – mocowania punktowe do szkła

Linealsystem
Fabryczna 2,
Bujaków 43-356
338109959
http://linealsystem.eu

Dojazd: https://goo.gl/maps/F5eKQVQE4VS2

http://linealsystem.eu/oferta/mocowania-punktowe-szkla/

Wybierz wyspecjalizowane systemy mocowania punktowego do szkła z lienalsystem

Chcesz odznaczyć się niekonwencjonalnym stylem oraz otoczyć się nowoczesnymi rozwiązaniami? Te elementy da Ci nasza firma. Zapewnimy Ci komfort i bezpieczeństwo.

Wybierz nowoczesne technologie
Szkło jest popularnym materiałem w budownictwie. Jego przejrzystość sprawia, że jest szykowne i nadaje blasku oraz lekkość w pomieszczeniu, w którym się znajduje. Odbija się od niego światło, komponując barwne odbicia, a przy tym jest niewymagające w utrzymaniu czystości. Co więcej, system ten jest szczególnie prosty do zamontowania. Sprawia to, że jest typowany przez wielu klientów – zarówno rodziny z dziećmi jak i przedsiębiorców.

Mocowanie punktowe do szkła
To najlepsze wyjście, które uwydatnia elegancję materiału, a przy tym gwarantuje największe bezpieczeństwo. Układy te lokowane są w małych odległościach od siebie. Daje to gwarancję stabilności. Metalowe mocowanie doskonale komponuje się ze szkłem. A równocześnie zapewnia piękny efekt pełnej, nieograniczonej przestrzeni.

Niezawodne systemy w każdej sytuacji
Metalowe uchwyty będą idealne w wielu konstrukcjach. Lienalsystem oferuje elementy do nich wszystkich. W naszej firmie kupicie mocowania do konstrukcji stalowych i drewnianych, łaczenia do dachów i szklanych balustrad. W naszym asortymencie znajdują się również uchwyty do szklanych tablic. Gwarantujemy także doskonałe podtrzymanie szkła hartowanego. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu mocnych elementów do ściany, sufitu, podłogi, a nawet schodów. {Robimy też mocowania szklanych balustrad samonośnych.

Jakie zalety gwarantujemy?
Uchwyty szklane naszej firmy są bardzo estetyczne. Możecie sami wybrać ich rozmiar, w zależności od swoich potrzeb. Dopasujemy je do wielkości ścian, blatu, półek, i wymarzonej balustrady. Każde złącznie posiada także innego typu kotwy chemiczne, które także znajdują się w naszym asortymencie. Wykonamy nawet Twój samodzielny projekt, który nam wręczysz. Możesz też przerobić nasze projekty tak, aby Ci się podobały. Dzięki temu pomożemy Wam stworzyć niewielką szklaną tablicę, jak również wielka fasadę.

Wybierz jakość i szeroki wybór
Zagrożeniem są szklane elementy mocowane niefachowo, dlatego warto spać spokojnie, wybierając sprawdzone rozwiązania. W naszym przedsiębiorstwie znajdziecie Państwo mocowania punktowe do ścian działowych, uchwyty do sufitów oraz ścian pionowych, serie do szklanych balustrad, zawiasy i pająki do fasad lub dachu szklanego, specjalne systemy do stopni ze szkła. Znajdziecie także specjalną rotulę przegubową do strukturalnych szkleni oraz profile do montażu.

Skontaktuj się z nami
Cena punktowego systemu szklanego jest zależna od rodzaju potrzebnych elementów a także ich liczby. Jeśli potrzebują Państwo śrub do półek, blatów, balustrad, mocowań do dachów, ściany, czy wind lub uchwytów do materiału hartowanego i fasad, odpowiednim rozwiązaniem będzie kontakt z naszym przedstawicielem. Pracownicy wyjaśnią wszystkie wątpliwości i udzielą niezbędnych informacji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz